Özel Üye Firmalar

Adapazarı Halı Yıkama (Sakarya)

iletisim

Özellikle ev hanımlarının ilgi alanında olan halı temizliği, halılarını bir halı yıkama firmasına verme esnasında personeli ‘’ şurada şu leke, burada bu leke var ‘’ gibi sıkı sıkı tembihler. Bu duruma sebep olan, daha önce halılarını yıkatmış olduğu halı yıkama firmasıdır. İnsan aldığı hizmet sonrasında, inceleme yapınca doğal olarak şikayetler meydana gelir. Bu şikayetler doğrultusunda 2. Kez halı yıkama firmasına verilmek istendiğinde, kişi tedirgin olur. Bizler Adapazarı Halı Yıkama olarak, sizlerin tedirginliğini anlıyor ve kalitemize olan güvencimizden dolayı, size verdiğimiz hizmeti beğenmediğiniz takdirde, tekrar yıkama sözü veriyoruz.

Halılarınız Adapazarı Halı Yıkama tarafından teslim alındığında, deneyimli personellerden tarafından, halının yapısı kontrol edilerek ayrılır. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak son sistem makine parkurumuzun olması, sizlere daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlamamızda yardımcıdır. Halılarınız profesyonel bir şekilde yıkanıp, kurutma makinasına verildikten sonra, havalandırma işlemi için hav alanında bir süre bekletilmektedir.

Bu işlemi yapmadan, nemli halıya parfüm sıkıp, müşteriye sunan halı yıkama firmaları, parfüm etkisi geçtikten sonra halını küf kokmasına neden olmaktadır. Sizler için kalite bizler için müşteri memnuniyeti önemliyse, Adapazarı Halı yıkama firmasını tercih ederek, kaliteli temizliğin farkındalığına varın.

* Serdivan Halı Yıkama

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz