Telefon Numaraları ÖZEL ÜYE DEĞİL

Oylama

12345
3 oy verilmiş
5 üzerinden 5,00

Adres :

-

E-Posta :

-

Websitesi :

Çalışma Saatleri :

Kategori :

Bu Sayfaya Hızlı Ulaşım :

http://www.sakaryahaliyikama.gen.tr/buyuksehir-hali-yikama-adapazari-sakarya.html

Büyükşehir Halı Yıkama (Adapazarı Sakarya)

Hakkımızda

iletisim

BÜYÜKŞEHİR HALI YIKAMA

Ev içinde bulunan tüm eşyaların temizliği kullanıcılar için mutlaka önem taşır. Ancak halı temizliği daha fazla özen ve zorlayıcı bir temizlik gerektirdiğinden dolayı, sizler için Büyükşehir halı yıkama olarak, halı yıkama temizliğinizi üstlenmekteyiz. Bilindiği gibi uzun süre yıkanmayan halılar, üzerine dökülen gıda, meyve suyu ve benzeri maddelerin kalıntılarından ötürü, bakteri oluşumunu meydana getirir.

Sizlerin vakumlama tekniği ile temizlenen halıları, ev ortamının havasını değiştirdiği gibi daha bol ve sağlıklı oksijen almanızı sağlayacaktır. Sizlerin sağlığı ve memnuniyeti bizim en büyük hedefimiz olduğu için, halılarda kullanılan temizlik ürünleri antibakteriyel özelliğine sahiptir. Leke sorununu çözmek Büyükşehir halı yıkama ekibinin birinci kuralı olduğundan, halıların üzerinde çıkması zor lekeler oluştuğunda, bölgeye özel temizleme uygulaması yapılır. Ancak uygulama sırasında halının dokusu ve rengi asla zedelenmez.

Hizmetlerimiz sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayıp, yerinde koltuk yıkama, stor perde yıkama ve istediğiniz takdirde yorganlarınızı evinizden alıp, hijyen kurallarına uygun olarak tek tek yıkayarak, tekrar evinize teslim etmekteyiz. Unutmayın ki sizin memnuniyetiniz, bizim kalitemizin en büyük göstergesidir.

BÜYÜKŞEHİR HALI YIKAMA İNTERNET SİTESİ İNCELEMESİ

Mobil Uyum: %5 (İnternet siteniz mobil uyumlu değil)

Kullanıcı Deneyimi: %30 (Siteniz kullanıcı deneyimi olarak kötü durumda)

Anasayfa İletişim: Var (Ancak siteniz mobil uyumlu olmadığından uygun bir şekilde görüntülenmiyor)

Görünüm: %60 (Görünüm olarak orta seviyede internet sitesi)

Video Reklam: Var (Sınırlı)

Google Harita Kayıt: Hayır (Firmanız Google haritalarda görüntülenmiyor)

SakaryaSEO.Com Puanı: %40 (SEO puanı olarak diğer internet sitelerine göre daha iyi durumda ancak buna rağmen çok eksiği var)

Genel Değerlendirme: Yeni bir internet sitesi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü mevcut internet siteniz sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaktan uzak. Sitenizdeki en önemli sorun mobil uyumlu olmaması. Ayrıca Google haritalara kayıtlı olmadığınız içinde çok sayıda müşteri kaybediyorsunuz. Sitenizin seo ayarlarıda orta seviyede diyebilirim. Yeni, mobil uyumlu bir internet sitesiyle rahatlıkla ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu işlemleri bizim yapmamızı isterseniz:

Google haritalara kayıt: 50 tl

Yeni internet sitesi: Yıllık 250 tl (mobil uyumlu ve seo ayarları yapılmış şekilde)

SEO ayarları: Sadece sitenizin seo ayarlarını yaptırmak isterseniz ücret 50 tl’dir.

İstediğiniz değişiklikler için lütfen bize ulaşın: 0554 821 31 51

Adapazarı Halı Yıkama

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz