Özel Üye Firmalar

Evrim Halı Yıkama Merkezi (Erenler / Sakarya)

iletisim

EVRİM HALI YIKAMA

Sağlıklı yaşam alanının oluşturulmasında birinci öncelik halıların temizliğine önem verilmesinden geçmektedir. Halılar sürekli olarak kullanım alanında bulunduğu için ev içerisinde en çok kir toplayan eşyalar arasında yer alır. Bununla beraber bulunduğu yerden bakteri üreten halılar, özellikle çocuklar için oldukça tehdit içermektedir. Sizlerin sağlığı Evrim halı yıkama firması tarafından son derece önem taşıdığından halılarınız özel şampuanlar eşliğinde yıkanıp, durulanır ve hav alanında nemin gitmesi sağlandıktan sonra sizlere teslim edilir.

Kullandığımız son teknoloji makinalar ve temizleme ürünlerinin sayesinde halıların dibine çöken kirlerden dahi halılar arınmaktadır. İsteğiniz üzerine bir telefon ile evinizden halı, battaniye, kilim yorganlarınız alınır ve hijyen kurallarına uygun olarak yıkandıktan sonra sizlere geri teslimatı yapılır. Sektöründe kendini öncü firmalar arasına taşımış olan Evrim halı yıkama sitesine giriş yaptığınızda Web aktör aracılığı ile firmamız ve hizmetlerimiz hakkında genel bilgi edinmiş olacaksınız.

Kalite ve müşteri memnuniyetine önem vermemiz, halı yıkama sektörü içinde mevcut olan müşteri potansiyelimiz artmasına neden olmuştur. Sizlerde halılarınızın profesyonel personeller tarafından yıkanarak deforme olmasını istemiyorsanız, evrim halı yıkama olarak, sizlerin bir telefon uzağınızdayız.

EVRİM HALI YIKAMA İNTERNET SİTESİ İNCELEMESİ

Mobil Uyum: %5 (İnternet siteniz mobil uyumlu değil)

Kullanıcı Deneyimi: %10 (Siteniz kullanıcı deneyimi olarak çok kötü durumda)

Anasayfa İletişim: Var (Sitenizin anasayfasında telefon numaralarınız var, ancak siteniz mobil uyumlu olmadığından bunun bir avantajı kalmıyor)

Görünüm: %15 (Görünüm olarakta maalesef siteniz çok kötü bir durumda. Sitenizde birçok boş sayfa görünüyor.)

Video Reklam: Yok – Firmanızın tanıtımı ve reklamı için herhangi bir video çalışması yapılmamış.

Google Harita Kayıt: Hayır

SakaryaSEO.Com Puanı: %5 (SEO puanı olarakta siteniz maalesef çok kötü durumda.)

Genel Değerlendirme: İnternet siteniz incelediğimiz siteler arasında en kötülerinden biri diyebilirim. Yazılımı çok eski, mobil uyumlu değil, seo ayarları yapılmamış, haritalara kaydedilmemiş, siteyle hiç ilgilenilmemiş. Sitenizin eksiklerini gidermemizi ve size hizmet vermemizi isterseniz fiyatlar şu şekildedir:

Google Harita Kayıt: 50 tl

Yeni İnternet Sitesi: Yıllık 250 tl (mobil uyumlu, seo ayarları yapılmış, 1 gün içinde teslim)

İletişim numaramız: 0554 821 31 51

Erenler Halı Yıkama

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz