Ferizli Halı Yıkama Firmaları

Özel Üyeler

Ferizli Halı Yıkama, Ferizli Halı Yıkama Firmaları

Ferizli halı yıkama firmaları profesyonel halı temizliği yapılması amacıyla kurulmuş ve sektöründe en iyi hizmet veren firma olarak çalışmalarına devam ediyor. Kurulduğu günden bu güne kadar halı yıkama işleminin profesyonel bir hizmet anlayışı gerektirdiğinin farkında olan Ferizli halı yıkama firmaları bu amaçla gerek ekibini gerekse ekipmanlarını yenilemiş ve geliştirmeye çalışmıştır. Firmamız da yalnızca halı temizliği üzerine hizmet göstermekte. Tüm işlem boyunca halıların hijyenik bir şekilde işlem sırasını takip etmesine özen gösterilir. Kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemleri gerçekleşir. Halılarınızın evinizden teslim alınıp temizlendikten sonra evinize teslim edilene kadar bu temizliğin muhafazası garantisi bizim sorumluluğumuzdadır.

Misyonumuz sizin memnuniyetini öne çıkararak kaliteli saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Ferizli’nin her köşesinde müşterilerine kalitesini ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli ortamlar yaratmaktır.

Vizyonumuz ise hızlı gelişmelerin yaşanıp durduğu günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek aktif etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu haline gelmektir.

Anasayfa: http://sakaryahaliyikama.gen.tr