Özel Üye Firmalar

Gözde Halı Yıkama

iletisim

Çalışanlarımızın yeterli bilgi ve tecrübesiyle müşterilerimize güven sağlıyor, günden güne gelişiyoruz.

Hijyenik ortamlarda gerçekleştirdiğimiz halı yıkama işlemimiz ; toz alma, otomatik yıkama ve sıkma olmak üzere üç işlemden geçmektedir. Bunları yaparken halıların türünü göz önünde bulundurarak halıların tek tek yıkanmasına ve gerekli yıkama tekniğinin kullanılmasına özen göstermekteyiz. Halılarınızın temizliğinde kesinlikle klor veya deterjan kullanmamakla birlikte bitkisel özlü ERA 111 halı şampuanı kullanmaktayız. ERA 111 halı şampuanı halılarda yüksek performanslı ve doğa dostu bir şampuandır. Böylelikle halılar en iyi şekilde yıkanır, varsa lekeye özel işlem uygulanır. Profesyonel anlamda temizlenen halılar mutlaka dezenfekte işleminden geçirilir ve kurutulur. Kurulanan halılarınız paketlemeye alınıp müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Buna ek olarak özel halı yıkama hizmetimizde de bir dizi teknikler kullanılır. Antika halı, el dokuma halı, yün halı, ipek halı, Uzakdoğu ve çin halıları gibi özel ve değerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatça ve güvenli bir biçimde yapılmaktadır.

Gözde halı yıkama olarak müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmayıp memnuniyetini sağlamak ve kalite odaklı olmak temel ilkemizdir. Unutmayın ki halı yıkamak profesyonel bir iştir.

Temizlik Farkını Bizimle Yaşayın…

* Serdivan Halı Yıkama

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

merve
21 Eylül 2014 - 06:07

çok kaliteli bir firma tavsiye ederim.