Özel Üye Firmalar

Hira Halı Yıkama Fabrikası (Erenler / Sakarya)

iletisim

HİRA HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı yıkama sektöründe son derece uzmanlık kazanmış olan Hira halı yıkıma, uzman personellerden oluşan ekibi ile birlikte sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Halılarınız yıkanmak üzere alınıp, fabrikamıza getirildiğinde, deneyimli personeller tarafından halılar yapısına göre sınıflandırılıp, bu doğrultuda özel yıkama programı ile yıkanmaktadır. Yıkanan halılar kurutma makinası ile kurutulup, 1 gün süreli olmak üzere özel tasarlanmış odalara alınır ve halıda bulunan nem giderilip, siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Halılarınız ne marka ve ne yapıda olursa olsun, itina ile temizlenerek, bizden yana hiçbir deformasyona uğramadan tarafınıza gönderilir. Mevcut hizmetlerimiz içinde, yorgan, kilim, battaniye, yerinde koltuk ve stor perde yıkama, bulunmaktadır. Günümüzde hiçbir halı yıkama firması tarafından yapılmayan, ancak inançlarını da ön planda tutup, kalitesinden ödün vermeyen Hira halı yıkama, uzman personellerden tarafından ibadethane temizlik hizmeti de vermektedir.

Sizler için değerli olan halılarınızı yıkatma konusundaki tereddütlerinizi gidermek amacıyla, sitemizde halılarınızın hangi makinalarda yıkanıp, hangi aşamalardan geçtiği detaylı olarak gösterilmiştir. Sizler için her detayı düşünen Hira halı yıkama fabrikası, tercih edilme durumunda, aynı zamanda kaliteli bir hizmeti de tercih etmiş olacaksınız.

HİRA HALI YIKAMA İNTERNET SİTESİ İNCELEMESİ

Mobil Uyum: %70 (İnternet siteniz mobil uyumlu.)

Kullanıcı Deneyimi: %60 (Siteniz kullanıcı deneyimi olarak orta seviyede)

Anasayfa İletişim: Yok (Sitenizin anasayfasında telefon numaranız bulunmuyor)

Görünüm: %80 (Görünüm olarak başarılı bir internet sitesi)

Video Reklam: Yok

Google Harita Kayıt: Evet

SakaryaSEO.Com Puanı: %5 (SEO puanı olarak son derece kötü, hem anasayfa hemde alt sayfalar konusunda çok başarısız bir internet sitesi)

Genel Değerlendirme: İnternet siteniz genel olarak başarılı. Yeni bir internet sitesi ihtiyacınız şuan için yok görünüyor. Ancak siteniz SEO konusunda çok zayıf. İnternet sitenizin site içi seo ayarlarını yaptırmak isterseniz 0554 821 31 51 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Erenler Halı Yıkama

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz