Telefon Numaraları ÖZEL ÜYE DEĞİL

Oylama

12345
75 oy verilmiş
5 üzerinden 1,97

Adres :

Erenler Merkez Mahallesi, 1061 Sokak, No:8 Erenler / Sakarya

E-Posta :

Websitesi :

Çalışma Saatleri :

Kategori :

Bu Sayfaya Hızlı Ulaşım :

http://www.sakaryahaliyikama.gen.tr/isil-hali-yikama-erenler-sakarya.html

Işıl Halı Yıkama (Erenler / Sakarya)

2
2
2
2
2
2
2

Hakkımızda

Her kadın için son derece önem teşkil eden halı temizliğinde Işıl Halı Yıkama olarak sizlere eşi benzeri olmayan üstün bir hizmet sağlıyor olmamız ve Sakarya bölgesinde uzun yıllardan beri sizlere sunduğumuz sorunsuz hizmet anlayışımızla lider firmalar arasına girmeyi başarmış durumdayız. Bünyemizde bulunan ful otomatik makineler ile halılarınızı yenilenmiş derecesinde temizliğini yapmaktayız.

İşinde ehil personellerimiz halılarınızı cinsine göre ayırmakta ve halının dokusuna zarar gelmeyecek program eşliğinde yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Bilindiği gibi bazı temizlik ürünlerinde kanserojen içeren maddeler bulunmaktadır. Ancak Sakarya Işıl Halı Yıkama firmamız, kullandığı tüm temizlik ürünleri bitkisel olmakla birlikte, anti bakteriyel özelliği ile kesinlikle sağlığınızı tehdit eden hiçbir unsur oluşturmamaktadır. Her çeşit halılarınız itina ile dokusuna özel programlarla yıkanmakta olup, özellikle çocuklu ailelerin leke şikayetlerinden eser bırakmıyoruz.

Halılarınız Işıl Halı Yıkama tarafından tamamen temizlenmiş ve kurutulmuş olarak kullanıma hazır şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Kalite işçilik ve güler yüzlü personellerimizden sorun yaşamayacağınız bir hizmet almak isterseniz, ana sayfamızda bulunan iletişim numaralarından dilediğiniz vakit bizlere ulaşabilirsiniz.

Erenler Halı Yıkama

Firma Harita Bilgisi

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz