Karaman Halı Yıkama Firmaları

Özel Üyeler

Karaman Halı Yıkama, Karaman Halı Yıkama Firmaları

Karaman Halı Yıkamanın en önemli amacı ülkesinin insanlarına hizmet edebilmek olduğundan günün gelişen ve değişen şartlarına her dönemde uyum sağlamış gerek müşterilerinin gerekse iş yaptığı tüm kişi ve kuruluşların güven ve itimadını kazanmış ve taşıdığı manevi sorumluluğun bilinci içerisinde sadece yurt içindeki gelişim ve değişimleri değil yurtdışı ile olan ilişkilerinde de güvenilir ve iş yapılır bir kurum olarak kişilerin güvenini kazanmıştır.

Karaman halı yıkama fabrikamızda yıkanan tüm halılar garanti altındadır ayrıca firmamız içerisinde kullanılan tüm ekipmanlar ve makinalar CE belgesi olup halı yıkama kilim yıkama yorgan yıkama battaniye yıkama koltuk yıkama gibi hizmetlerimizde hiç bir tehlike barındırmaktadır.

Firmamız önceliği müşteri memnuniyeti olup manen bu mutluluğu taşımanın da gururunu yaşamaktayız.

Müşterilerine vermiş olduğu hizmet ve kalite doğrultusunda hızla müşteri portföyü genişlemiş işletme yetersiz gelerek yine karaman bölgesinde olan xx m² lik Sakaryanın en büyük ve en iyi halı yıkama fabrikasını 2014 de kurarak tüm Sakaryaya hizmet vermek üzere açılmıştır. Hedefimiz çok halı yıkamak değil en iyi şekilde gerektiği temizliği yerine getirip siz müşterilerimize memnuniyet sağlamaktır.

Anasayfa: http://www.sakaryahaliyikama.gen.tr