Özel Üye Firmalar

Tekbir Temizlik ve Halı Yıkama (Serdivan / Sakarya)

iletisim

Alanında amatör bir halı yıkama firmasına halılarınızı teslim ederek, sonrasında pişman olmak istemiyorsanız, bir telefon kadar uzağınızda olan Tekbir Halı Yıkama gibi, kurumsal halı yıkama firmalarını tercih etmelisiniz. Yıkatmış olduğunuz halılarınızı, teslim aldığınızda sizlere temizlenmiş gibi görünse de, son derece önem taşıyan halı temizliği düzgün yapılmadıysa tehlike içermektedir. Şöyle ki, halılar bir evin çıplaklığını kapatan en iyi aksesuarlardan biridir.

Ancak ev içinde en fazla kirlenen de halılardır. Halının iç tabakasına nüfus eden kirler, zaman içinde bakteri oluşturduğu gibi, temizliği düzgün yapılmadığında, daha fazla sağlığı tehdit içeren bir hal alacaktır. Bizler Tekbir Halı Yıkama olarak, sizleri ve özellikle çocuklarınızı düşündüğümüz için, halılarınız son derece profesyonel bir ekip ve ekipmanlar aracılığı ile yıkanıp, temizliği sağlanmaktadır. Bu doğrultuda sizlere sağladığımız hizmet, kalitemizin başlıca göstergesidir. Birçok halı yıkama firması, oluşan lekeleri çıkartamayınca, kimyasal ilaçlara başvurmaktadır.

Ancak Tekbir Halı Yıkama, sizin için kimyasal katkılı temizlik ürünleri kullanmaksızın, çıkaramayacağı hiçbir leke yoktur. Size sunmakta olduğumuz temizlik hizmetlerimiz, sadece halı yıkama ile sınırlı olmayıp, Alışveriş Merkezi Temizliği, Plaza temizliği, Okul- dershane temizliği gibi çeşitli kollara ayrılan temizlik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek isterseniz, Tekbir Halı Yıkama Web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

* Serdivan Halı Yıkama

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz