Telefon Numaraları ÖZEL ÜYE DEĞİL

Oylama

12345
6 oy verilmiş
5 üzerinden 4,00

Adres :

Çubuklu Dik Sokak No:1 Serdivan / Sakarya

E-Posta :

Websitesi :

Çalışma Saatleri :

Kategori :

Bu Sayfaya Hızlı Ulaşım :

http://www.sakaryahaliyikama.gen.tr/tunahan-hali-yikama-merkezi-serdivan-sakarya.html

Tunahan Halı Yıkama Merkezi (Serdivan – Sakarya)

Hakkımızda

iletisim

TUNAHAN HALI YIKAMA

Uzman personellerden oluşan ekibimizle, 7/24 hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin temizliğine katkıda bulunmak için kurmuş olduğumuz Tunahan halı yıkama merkezi, halılarınızın yapısını da göz önünde bulundurarak özel program aracılığı ile yıkayarak temizliğini sağlamaktadır. Halılarınızın üzerine yapışan tozlardan, halıyı kurtarabilmek için, yüksek vakum gücüne sahip süpürme toz alma işlemi ile halılarınızın tüylerini kabartarak, ilk günkü parıltısını geri kazanmasını amaçlamaktadır.

Bununla beraber son teknolojik makinalardan oluşan yıkama sıkma makinaları, halı yıkama işleminde halıların üzerinde en ufak bir kir kalmayacak şekilde temizliğini sağlamaktadır. Müşterilerimiz ile aramızda sempatik bir bağ oluşması açısından, Tunahan halı yıkama olarak, müşteriler arasında çekiliş yapıp, ayın talihlisi unvanıyla sürpriz hediyeler vermekteyiz. Sizlerin sağlığına son derece önem veren Tunahan halı yıkama ekibimiz, halılarınızı kanserojen madde içermeyen temizlik ürünleriyle yıkayıp dezenfekte etmektedir.

Yıkanan halılar tamamen kurutulup, paketleme bölümüne alınır ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Sakarya bölgesinin en güçlü firmaları arasında yer almamız, bizim müşterilere verdiğimiz değerden kaynaklanmaktadır. Gelin sizde halı yıkama sektöründe lider bir firma ile temizliğin farkındalığını yaşayın.

TUNAHAN HALI YIKAMA İNTERNET SİTESİ İNCELEMESİ

Mobil Uyum: %5 (İnternet siteniz mobil uyumlu değil)

Kullanıcı Deneyimi: %35 (Siteniz kullanıcı deneyimi olarak oldukça zayıf)

Anasayfa İletişim: Yok

Görünüm: %80 (Görünüm olarak iyi bir internet sitesi ancak mobil uyumlu olmaması bu avantajlarını kaybettiriyor)

Video Reklam: Var (Sınırlı)

Google Harita Kayıt: Evet (Ancak harita kaydı güncel değil)

SakaryaSEO.Com Puanı: %10 (SEO olarak çok zayıf bir internet sitesi. SEO ayarlarının yapılması ile ziyaretçi sayısı ve sıralaması rahatlıkla arttırılabilir.)

Genel Değerlendirme: Sitenizin iki önemli eksiği bulunuyor. Bunlar SEO ayarları ve mobil uyum. Bunlar yapılmadığı sürece siteniz hergün gerileyecektir. Bu konularda destek almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz: 0554 821 31 51

Serdivan Halı Yıkama

Firma Harita Bilgisi

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

aycan
09 Temmuz 2016 - 00:20

neden telefon numarası yazmıyorki?