Telefon Numaraları ÖZEL ÜYE DEĞİL

Oylama

12345

Adres :

-

E-Posta :

-

Websitesi :

Çalışma Saatleri :

Kategori :

Bu Sayfaya Hızlı Ulaşım :

http://www.sakaryahaliyikama.gen.tr/yenikent-hali-yikama-merkezi-camili-sakarya.html

Yenikent Halı Yıkama Merkezi (Camili / Sakarya)

Hakkımızda

iletisim

YENİKENT HALI YIKAMA

Günümüzde kentleşmenin çoğalması ile insanlar kendi imkanlarıyla halılarını yıkayamadıkları için, profesyonel halı yıkama firmalarından yardım almayı tercih etmektedir. Ancak her firma müşteri memnuniyetini sağlayamadığı gibi, müşterilerin diğer halı yıkama firmalarına da ön yargıyla bakmasına neden olmaktadır. Biz Yenikent halı yıkama merkezi olarak, müşterimiz ne kadar ön yargılı olursa olsun, kalitemize olan güvenimiz ve hizmetlerimiz doğrultusunda bu sıkıntıyı kolayca aşabilmekteyiz.

Uzman kadromuz, her yapıda halının nasıl yıkanması gerektiğini bilerek sınıflandırma yapar ve halının yapısına bağlı olarak halı yıkama programı hazırlanır. Halı temizliğinde kanserojen maddelerin oluşmaması açısından kullanılan temizlik ürünü son derece önem taşımaktadır. Bizler kullanmış olduğumuz endüstriyel halı şampuanı ERA 111 sayesinde, halılarınız ne kadar lekeli olursa olsun, Yenikent halı yıkama tarafından parlatılmış şekilde sizlere teslimatı yapılmaktadır. Kalite ve makina parkurumuza olan güvenimiz, sizleri kazanma yolunda hedefimizi yükseltmektedir. Bünyemizde olan makinalar son teknolojiyle üretilmiş olup, halı, yorgan, battaniye, kilim, gibi size sunmuş olduğumuz hizmetlerde bizim en büyük yardımcımızdır.

Bununla birlikte koltuklarınızda oluşan lekeleri bir türlü çıkartamıyorsanız, sizin yerinize biz gelip, yerinde koltuklarınızı temizleyelim. Bununla bitmeyen hizmet kapasitemiz, aynı zamanda stor perde temizliğinde de Yenikent halı yıkama merkezi aracılığı ile pırıl pırıl perdelere kavuşabilirsiniz. Facebook sayfamızdan bizleri takip edebilir ve kampanya katılımlarında sizde yerinizi alabilirsiniz.

YENİKENT HALI YIKAMA İNTERNET SİTESİ İNCELEMESİ

Mobil Uyum: %85 (İnternet siteniz mobil uyumlu tebrikler)

Kullanıcı Deneyimi: %80 (Siteniz kullanıcı deneyimi olarak gayet iyi durumda)

Anasayfa İletişim: Var

Görünüm: %90 (Görünüm olarak diğer sitelere göre daha başarılı bir site)

Video Reklam: Var

Google Harita Kayıt: Evet

SakaryaSEO.Com Puanı: %20 (SEO puanı olarak siteniz zayıf durumda)

Genel Değerlendirme: İnternet siteniz rakiplerinize göre çok daha iyi durumda. Sadece SEO puanınız zayıf görünüyor. Sitenizin seo ayarlarının yapılmasının maliyeti 50 tl’dir. Yaptırmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz: 0554 821 31 51

Camili Halı Yıkama

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz